sex anonse dla Panów

REGULAMIN KONKURSU „ERO PUZZLE”

 1. Organizatorem konkursu jest: Teleaudio Dwa Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000402506 (dalej jako: „Organizator”).
 2. Osoba która wzięła udział w konkursie, zwana będzie w nn. Regulaminie „Użytkownikiem”.
 3. W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
 4. KONKURS „ERO PUZZLE” polega na prawidłowym ułożeniu obrazka we wskazanym czasie, Użytkownik po wpisaniu swojego numeru telefonu otrzymuje pakiet 5 minut w usłudze call back na koszt Organizatora (wygrana zwana w nn. Regulaminie: „Usługą”)
 5. Realizacja Usługi może być dokonana przez Organizatora w dowolnym czasie (24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok) o ile Użytkownik nie zaznaczył preferowanej godziny kontaktu, z zastrzeżeniem, że wykonanie usługi jest możliwe w ciągu 72 godzin.
 6. Jeżeli kontakt telefoniczny z Użytkownikiem nie będzie możliwy trzykrotnie (z przyczyn niezależnych od Organizatora), Organizator po trzeciej nieudanej próbie kontaktu uznaje wygraną w konkursie „ERO PUZZLE” za zrealizowaną.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie z Usługi przez osoby nieuprawnione do użytkowania telefonu komórkowego lub telefonu stacjonarnego.
 8. Użytkownik korzystający z Usługi biorąc udział w konkursie wyraża zgodę na zastosowanie wszystkich postanowień Regulaminu.
 9. Reklamacje Uczestników związane z Konkursem, muszą być sporządzone na piśmie i przesyłane listem poleconym lub przesyłką kurierską na adres Organizatora.
Szukaj według miejscowości
Seksowna blondynka zaprasza
Wystarczy 1sms
ERO puzzle
FILMY PORNO
Pakiet zdjęć na telefon
Zmysłowe doznania…
Szukaj po nicku
OSTRA LASKA w natarciu
Filmy premium
Ustaw się na seks!!!
Szybkie wyszukiwanie
Jestem:
 
  Szukam:
 
  Wiek:
  to  
  Województwo:
 
  Z foto:
 
 
Who's Online
 • 0 Members.
 • 2 Guests.